Профілактика-це...

 

Первинний прийом не обмежується тільки оглядом.🧐

Часто перший візит це достатньо велика за обсягом діагностична процедура, яка може включати в себе:
✔️Огляд лікаря.
✔️ Цифрова діагностика:
• комп'ютерна томографія (КТ) верхньої і нижньої щелеп, або панорамний знімок;
•Зняття цифрового відбитка; •Прицільний знімок зуба.
✔️Консультація.
✔️Складання повного плану лікування (ми пропонуємо декілька варіантів вирішення стоматологічної проблеми і разом з пацієнтом обираємо оптимальний), розрахування вартості і часу.

Якщо лікар включає ці етапи в первинний прийом, то це для того, щоб зробити його максимально повним і точним для майбутнього лікування.👌

Не обов'язково, що знадобиться все вищеперераховане. Перелік діагностичних послуг складається індивідуально кожному пацієнту після огляду.🤍
 

Професійна чистка зубів є важливою складовою догляду за здоров'ям нашої порожнини рота. Від того, наскільки правильно і регулярно проводиться очищення зубів, залежить не тільки їхня зовнішність, але і стан здоров'я всього організму.
У стоматологічній клініці Favorite ми надаємо послугу професійної чистки зубів за допомогою спеціального обладнання та індивідуальних підходів до кожного пацієнта. Наші досвідчені лікарі-стоматологи використовують лише найкращі матеріали та стерильні інструменти для проведення процедури.
Під час професійної чистки зубів ми видаляємо зубний нальот, що утворюється на зубах внаслідок утворення зубного каменю та наявності бактерій в порожнині рота, а також плями від кави, чаю та інших продуктів.
Ми рекомендуємо проходити професійну чистку зубів не менше двох разів на рік, щоб зберігати здоров'я своєї порожнини рота та запобігати розвитку захворювань. Зверніться до нас у стоматологічну клініку Favorite і ми з радістю допоможемо Вам підібрати найкраще рішення для Вашого здоров'я.